kom. 888 666 907
www.solidnemaszyny.pl

   SOLIDNEMASZYNY jest obecna na rynku maszyn budowlanych już od ponad 10 lat. Firma mieści się w Krakowie na Os. Centrum C9/35, gdzie czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży maszyn oraz współpracy z naszymi Klientami osiągnęliśmy główny priorytet, którym jest solidna i rzetelna obsługa zarówno w trakcie sprzedaży, jak również podczas czynności serwisowych.

   W naszej ofercie, znajdą Państwo urządzenia i maszyny budowlane typu: koparki gąsienicowe, ładowarki, koparki kołowe, koparko-ładowarki, kruszarki, przesiewacze, wozidła, walce, sprzęt wyburzeniowy, sprzęt specjalistyczny, osprzęt i wiele takich znanych marek jak KUBOTA, DOOO SAN , ATLAS, HARTL, MCCLOSKEY, MONTABERT, TECNA, BOBCAT, MOXY, VTN, SANKO, DEHACO

Dzięki tak zróżnicowanej ofercie, jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Przy większych zakupach jesteśmy w stanie odkupić w rozliczeniu stare maszyny klienta. Jednocześnie z dumom informujemy, iż już od trzech lat jesteśmy liderem na polskim rynku w sprzedaży fabrycznie nowych koparek gąsienicowych powyżej 20 ton. W ślad za tym pewni jakości i baz awaryjności naszych maszyn już od paru lat oferujemy Państwu w standardzie bez żadnych opłat na wszystkie sprzedawane przez nas nowe maszyny gwarancję 3 lata lub do limitu 5000 mtg.

Strona ta powstała wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Znajdziecie tu Państwo zdjęcia oraz podstawowe parametry techniczne wszystkich oferowanych przez nas maszyn i urządzeń. W celu otrzymania dokładniejszych danych bardzo prosimy o kontakt telefoniczny bądź emaliowy. Mamy nadzieje, że spełnimy Państwa oczekiwania, na co szczerze liczymy.